{% extends 'basic.html' %} {% block page_scripts %} {% endblock %} {% block page_style %} {% endblock %} {% block title %}O Hackerspace Warszawa{% endblock %} {% block content %}

Read about us in English

O Hackerspace Warszawa

Hackerspace to przestrzeń stworzona i utrzymywana przez grupę kreatywnych osób, które łączy fascynacja ogólno pojętym tworzeniem w duchu kultury hackerskiej. Przestrzeń stymuluje rozwój projektów, organizując i użyczając potrzebnych narzędzi. Hackerspace nie zna barier, jeśli masz ciekawy pomysł i szukasz ludzi chętnych do współpracy lub po prostu potrzebujesz miejsca i sprzętu - zapraszamy!

Jeżeli chcesz się do nas przyłączyć, przeczytaj dokładniejsze informacje o naszych celach i zapisz się na jedną z naszych list mailingowych. Zapraszamy również w każdy czwartek po 18:00, kiedy hackerspace jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Posiadamy również mail kontaktowy:

Cele

Lokalizacja

Warszawski Hackerspace znajduje się w piwnicy budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych UW (tuż obok stacji Metro Ratusz-Arsenał) pod adresem:

	ul. Długa 44/50
	00-241 Warszawa
	
Wejście z budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych UW, następnie schodami na sam dół i korytarzem w prawo, przejściem obok toalety do końca. Dzwonek do Hackerspace znajduje się przy drzwiach numer 21.


View Larger Map

Członkowie

Składki

Potrzebujemy minimalnie 3000 PLN na miesiąc, żeby opłacić czynsz i rachunki. Dodatkowe fundusze są szczególnie potrzebne do dalszej ekspansji (nowe pomieszczenia), a także inwestycje w gadżety promujące, sprzęt i infrastrukturę HS.

Dodatkowe informacje:

{% endblock %}